تبلیغات
در طلاق توافقی باید ابتدا بین خودتان مذاکره کنید و به این یقین برسید که قصد انجام طلاق توافق دارید. خوب اکنون شما نیاز به وقت حضوری دارید تا مدرک خود را تحویل وکیل متخصص امور خانواده و طلاق دهید.

گروه وکلای تهران
گروه وکلای تهران یکی از معتبرترین موسسه حقوقی در زمینه ی امور خانواده و طلاق می باشد برای دریافت وقت تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت وقت مشاوره حضوری را به شما عزیزان بدهد شماره تماس ما ۷۷۲۲۱۹۴۱ – ۰۲۱ می باشد پس از تعیین وقت با وکیل زن و مرد باید در این دفتر وکالت نزد وکیل حاضر شوند و توافقات خود را در خصوص مهریه نفقه ، حضانت فرزندان و .. مکتوب نمایند.

وقتی توافقات توسط زن و مرد انجام شد هر کدام ، صورتجلسه تنظیم شده توسط وکیل را امضاء میکنند. سپس تمام اقدامات بعد توسط وکلا انجام خواهد شد و حضور در جلسات مشاروه بدون نیاز به زوجین انجام می شود. در هر مرحله بعد زوجه باید پس از حضور در آزمایشگاه گواهی عدم بارداری دریافت کند و تحویل وکیل بدهد. درمرحله بعد با حضور وکلا صیغه طلاق در دفترخانه جاری و در شناسنامه ثبت خواهد شد و سند طلاق تحویل زن و مرد می شود.

مدارک لازم جهت طلاق توافقی
اصل سند ازدواج-اصل شناسنامه زن و مرد-کپی کارت ملی زن و مرد. در صورت نبودن اصل سند ازدواج باید رونوشت آن را از دفترخانه محل انعقاد عقد نکاح دریافت کنید. موسسه حقوقی گروه وکلای تهران در زمینه ی جهیزیه نفقه و حضانت فرزندان هنگام طلاق توافقی نیز می تواند بهترین راهنمایی ها را به شما بکند.

در بعضی از ازدواج ها سیاهه ای برای جهیزیه نوشته شده است و به صورت مکتوب موجود است و در بعضی نه. در هر حال ممکن است دو نفر در مورد کل جهیزیه حتی اموالی که پس از ورود جهیزیه به منزل خریداری شده است، توافقی کرده باشند یا حتی بخشی از اموال خانه را با هم تقسیم کرده باشند در هر حال در طلاق توافقی باید موضوع جهیزیه روشن شده باشد ودر شرایط توافق قید شده باشد در غیر این صورت قاضی حکم طلاق را صادر نخواهد کرد.

اما تکلیف نفقه در طلاق توافقی روشن است که بعد از طلاق زن نمی تواند بطور قانونی هیچ گونه تقاضای مهریه از مرد داشته باشد. و به طور کامل شرایط دریافت هرگونه نفقه از او برداشته می شود. در طلاق توافقی در مورد نفقه هایی که در زمان ازدواج به عهده مرد بوده است حتما بطور روشن باید تضمینی تکلیف شود. زن می تواند قید کند همه نفقه ها را به مرد بخشیده است یا می تواند آنها را مطالبه کند.

در هر حال دریافت بخشی از نفقه ها با همه ی آن یا گذشت از آن باید به توافق نهایی میان زوجین رسیده باشد و بطور کامل در شرایط طلاق درج گردیده باشد اگر زوجین در مورد پرداخت و دریافت نقطه ی بعد از طلاق توافق رسیده باشند قانونی برای ممنوعیت در این زمینه وجود ندارد اما این امر مرسوم و معمول نیست با این حال باید در توافق نامه تکلیف نفقه ی زمان ازدواج روشن شود در غیر این صورت حکم طلاق صادر نمی شود

اما موسسه حقوقی گروه وکلای تهران در زمینه یااجرت المثل نیز از وکلای متخصص بهره مند است اجرت المثل در واقع بخشی از شروط مالی ضمن عقد در مورد کارهای زوجه در امر خانه داری و نیز بخشی از اجرت المسمی است اجرت المثل فقط به زنی تعلق می گیرد که در انجام کارهای منزل قصد تبرع ر( رایگا ن انجام دادن ) نداشته باشد و زوجه فقط نسبت به کارهایی می تواند ادعای اجرت المثل نماید که به دستور زوج انجام شود معمولا اجرت لمثل بر اساس اینکه زوجین فرزند دارند و آیا زن به فرزند خود شیر داده است ، وضعیت اشتغال زن و مدرک تحصیلی وی با توافق طرفین یا نطر کارشناس تعیین میگردد.

در طلاق توافقی پرداخت اجرت المثل می تواند بصورت توافقی باشد اما مطالبه آن در این نوع طلاق از جانب زن معمولا اتفاق نمی افتد اجرت المثل غالبا فقط در مواردی تعیین میگردد که درخواست دهنده ی طلاق مرد باشد بنابراین در طلاق توافقی محلی از اعراب ندارد و چنانچه در توافق نامه درج نشده باشد قاضی می تواند رای را صادر کند به عبارتی جز شروط لازم طلاق توافقی نیست. وکلای گروه وکلای تهران در زمینه ی حضانت فرزندان و نفقه فرزندان نیز بهترین مشاوره ها را در این زمینه و بهترین تجربه ها را نیز دارا هستند

حضانت فرزندان در طلاق توافقی
اگر فرزند یا فرزندانی در ازدواج وجود داشته باشد لازم است در مورد حضانت آنان تصمیماتی روشن اتخاذ شود اینکه کدام یک از والدین حضانت فرزندان را به عهده دارد باید حتما در شرایط طلاق قید شود حتی اگر است فزندان به صورت مشترک و با همکاری والدین نگهداری شوند باید یکی از والدین به عنوان صاحب حضانت شناسایی شود همچنین اگر نفقه ای نگهداری فرزند در نظر گرفته شده است باید در شرایط طلاق قید شود.

شماره تلفن وکیل طلاق
در گروه وکلای تهران انجام طلاق توافقی با حق الوکاله مناسب بدون حضور زوجین ، قبول وکالت در کلیه دعاوی، انجام کلیه امر حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، انحصاروراثت، طلاق ، طلاق توافقی با حضور وکلای مجرب و متخصص صورت میگیرد. شما عزیزان می توانید با مشاوره حضوری با ما به آدرس تهران- میدان رسالت- خیابان فرجام- بعد از خیابان حیدر خانی- پلاک۵۷۸- طبقه۲ مراجعه کنید.


منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Naghmeasgari1952 در پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha