تبلیغات
همه‌ی ما حداقل یک در زندگی به مسائل حقوقی برخورد کرده و سؤالات حقوقی داشته‌ایم که در بسیاری از موارد نیز برای این مسائل حقوقی به وکیل مراجعه کرده‌ایم اما با توجه به مشغله‌های امروزی و گسترش اینترنت وکلا نیز بروز شده‌اند تا بتوانند در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و یا حتی ۷ روز در هفته پاسخگوی سؤالات ما باشند.

افراد چه حقیقی و چه حقوقی نیاز به برقراری ارتباط با وکیل رادارند حالا اگر این وکلا همیشه در دسترس باشند و بتوان از مشاوره‌های حقوقی آن‌ها استفاده کرد قاعدتاً با سرعت بیشتری این مسائل حقوقی حل‌شده و باعث رضایت شما عزیزان می‌شوند در گروه وکلای تهران مجموعه‌ای از بهترین و بروزترین وکلای پایه‌یک دادگستری گرد هم آمده‌اند تا شما عزیزان بتوانید از این وکلا مشاوره حقوقی چه حضوری چه تلفنی و چه به‌صورت آنلاین دریافت کنید وکلای ما به‌صورت آنلاین در شبکه‌های مجازی پاسخگویی شما عزیزان هستند شما می‌توانید درزمینه‌های مختلف حقوقی، سؤالات خود را از گروه وکلای آنلاین ما بپرسید و از مشاوره‌ی حقوقی این عزیزان بهره‌مند شوید.
سوال حقوقی از وکیل آنلاین
یکی از موضوعاتی که این وکلا در این مجموعه ( گروه وکلای تهران ) در آن تخصص دارند جرم افترا است :

افترا دو گونه است: هم افترای لفظی، هم افترای عملی یعنی نسبت دادن یک جرم به دیگری با علم به اینکه وی مرتکب آن جرم نشده است. به همین دلیل معمولاً صرف شکایت از دیگری و عدم توانایی اثبات ارتکاب جرم از سوی او موجب تحقق جرم افترا نمی‌شود بلکه می‌بایست سوءنیت آن فرد شاکی یعنی علم به جرم نبودن دیگری ثابت شود. افترای عملی نیز بدین معناست که اسباب و وسایل جرم نیز به‌ناحق در اختیار دیگری قرار داده شود تا وی مجرم به‌حساب بیاید مانند آنکه کسی آن جرم را در خانه‌ی دیگری مخفی کند با این قصد که جرم به صاحب‌خانه منتسب شود. مشاوره حقوقی و مشاوره با ۱ وکیل آنلاین می‌تواند هم پای وکالت در دعاوی، به کمک افراد در جهت احقاق حقوقشان بیاید. در اینجا مسئله مهم دیگری هم وجود دارد آن‌هم پیدا کردن یک وکیل و یک موسسه حقوقی مطمئن و قابل‌اعتماد است. موسسه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران متشکل از وکلای پایه‌یک دادگستری می‌باشد که شما هم‌وطنان عزیز می‌توانید به آدرس: تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی – پلاک ۵۷۸-طبقه ۲ مراجعه کنید و یا به‌صورت تلفنی با شماره‌ی ۷۷۲۲۱۹۴۱-۰۲۱ تماس برقرار کنید این موسسه با بروزترین متعددهای حقوقی جهت خدمت‌رسانی به شما مردم عزیز آغاز بکار کرده است.

ی

کی دیگر از موضوعات حقوقی که این موسسه در آن تخصص دارد جرم کلاه‌برداری است. کلاه‌برداری ازجمله‌ی جرائم علیه اموال و مالکیت اشخاص و در حیطه‌ی مشاوره حقوقی کیفری و حقوق جزا است. باآنکه ممکن است لفظ کلاه‌برداری راجع به بسیاری از رفتارهای خلاف قانون بکار گرفته شود اما تعریف قانونی جرم کلاه‌برداری باعث محدود شدن آن به یکسری از رفتارهای خاص توأم با حیله و تقلب و نیز بردن مال غیر می‌شود که در ادامه به آن می پردازیم به‌موجب قانون جرم کلاه‌برداری از دو جزء تشکیل‌شده است و به همین دلیل در تقسیم‌بندی جرائم به، این جرم، یک جرم مرکب میگویند.

یک جزء این جرم توسل فرد مجرم به اعمال و رفتارهای متقلبانه و جزء دیگر این جرم بردن اموال دیگران است و تنها در صورت جمع این دو جزء جرم کلاه‌برداری تحقق می‌یابد. پس صرفاً بردن مال دیگران کلاه‌برداری محسوب نمی‌شود و ممکن است عناوین مجرمانه‌ی دیگری داشته باشد.

همان‌طور که گفته شد جرم کلاه‌برداری نیز مانند سایر جرائم اصولاً به‌صورت عمدی تحقق می‌یابد بدین ترتیب که شخص مجرم با علم و آگاهی و سوءنیت و برای رسیدن به سود دست به فریب دیگری بزند لذا نداشتن عمد در فریب دادن دیگری و یا نداشتن عمد در بودن مال باعث عدم تحقق جرم کلاه‌برداری می‌شود.

جرائمی که در بالا راجع به آن توضیحات مختصری داده شد ممکن است برای هریک از شما عزیزان رخ‌داده باشد موسسه حقوقی در گروه وکلای تهران با نیت خدمت‌رسانی و دادن مشاوره حقوقی دقیق و به‌موقع و کارا می‌تواند در بسیاری از موارد و پیش از رخ دادن این قبیل از مشکلات به کمک شما بیاید و بروز هرگونه مشکل حقوقی برای شما عزیزان جلوگیری کند.منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Naghmeasgari1952 در دوشنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۷ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha