تبلیغات
کیفیت هیچ‌گاه اتفاقی نیست. کیفیت همیشه حاصل یک عزم جرم، تلاش بی‌وقفه، جهت‌گیری هوشمندانه و اجرای ماهرانه است. کیفیت نشانگر مجموعه‌ای از انتخاب‌های هوشمندانه است. موسسه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران یک انتخاب هوشمندانه برای شما عزیزان است. وقتی صحبت از وکیل و انجام کارهای حقوقی به میان می‌آید. در نظر همگان چنین تصور می‌شود که شخصی به‌عنوان وکیل و افرادی همکار در دفتر یا موسسه مشغول به‌کارند که آن را دفتر وکالت می‌نامند.

رسالت کاری موسسه حقوقی گروه وکلای تهران:
مدیریت و انتشار دانش حقوقی بر اساس نیازهای مخاطبین و حقوق‌دانان
اطلاع‌رسانی هدفمند بر اساس نیازهای روز جامعه موکلین
ارائه ابزارهای باکیفیت و قابل‌دسترس جهت تسهیل در دسترسی محتوا و خدمات
پژوهش و بررسی دقیق بر روند امور حقوقی و ارائه‌ی آنها در قالب آموزش‌های حقوقی عمومی
آموزش‌های حقوقی برای تمامی اقشار جامعه (مردم، حقوق‌دانان، علاقه‌مندان به حقوق، وکلا)
سرویس‌های مهم محاسباتی حقوقی را ایجاد کرده‌ایم تا مردم به‌صورت کاملاً رایگان از آنها بهره‌مند شوند.
خدمات و سرویس‌های بسیاری برای جامعه فارسی‌زبان ایجاد کرده‌ایم اما درنهایت نیازمندان را به رسیدن اهداف خود کمک می‌کنیم.
موکلین بسیاری مشکلات و پرونده‌های خود را با ما در میان می‌گذارند اما پس از بررسی گروه مشخص می‌شود.

کار قابل انجام نیست و یا در صد موفقیت بسیار پایین است. چرا باید وارد پرونده‌ای بشویم که درصد موفقیت ندارد و باعث اتلاف وقت و هزینه موکل خود شویم. در این رو بر اساس تجربه و رعایت کامل حقوق موکل خود وارد میدان شده و بر این سیاست کاری در هر شرایطی تاکید داریم. با حجم بسیار زیاد تقاضا (مشاوره حقوقی، قرار ملاقات، تماس تلفنی، ایمیل، پیامک تیکت و پرونده‌های حقوقی) زیرساختی قوی و مطمئن برای مدیریت ارتباطات، درخواست‌ها، اطلاع‌رسانی، امور مالی، تعیین وضعیت هر درخواست و پرونده و کلیه فرآیندهای درون‌سازمانی به‌وسیله اتوماسیون تهیه‌شده توسط دپارتمان فناوری اطلاعات مدیریت می‌شود که در انجام‌وظیفه محوله و پیگیری امور نقش بسیار کثیری ایفا می‌کنند. از طرفی موکلین و مراجعین پس از در جریان قرار گرفتن در این سامانه تمامی امور خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشاهده و مدیریت می‌کنند. در موسسه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران جای هیچ نگرانی برای حریم و اطلاعات شخصی و خصوصی شما نیست. یکی از دغدغه‌های به‌جای موکلین حفظ اسرار و هویت آنها می‌باشد.

این موسسه حقوقی خود در قبال مشخصات و اطلاعات موکلین خود متعهد می‌داند و منافع موکلین خود را بالاترین رکن خدمات در سازمان می‌داند. مشاوره حقوقی و آنلاین با یک وکیل فقط مختص به قبل از انجام امورات حقوقی نبوده و در صورت به وجود آمدن مسائل حقوقی نیز می‌توان با وکلای پایه‌یک دادگستری و یا آگاهی از موارد قانونی و موقعیت حقوقی خیش و یا اقدام برای انجام امورات حقوقی توسط خود شخص باشد. مشاوره حقوقی می‌تواند اشخاص حقیقی و حقوقی را از مشکلات حقوقی احتمالی به دور داشته و یا از درگیر شدن اشخاص با مسائل و مشکلات و درگیری‌های بیشتر بکاهد.

مشاوره حقوقی در موارد زیر توسط وکلای پایه یک دادگستری ما ارائه میگردد :
– مشاوره حقوقی به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی

– مشاوره حقوقی در موضوعات حقوقی بوجود آمده که هنوز اقدام قانونی پیرامون آن از سوی طرفین انجام نگرفته است .

– مشاوره حقوقی پیرامون تنظیم دادخواست ، لوایح ، اعتراض به نظر کارشناسی و تنظیم دادخواست و لایحه ی تجدید نظر .

شماره مشاوره وکیل آنلاین:
لازم به ذکر است موارد فوق تنها نمونه هایی از موارد مشاوره حقوقی بوده لذا هر زمان که نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید میتوانید در اولین فرصت با موسسه حقوقی گروه وکلای تهران بصورت تلفنی با شماره ی ۷۷۲۲۱۹۴۱ – ۰۲۱ تماس گرفته و یا به آدرس ما : واقع در تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی – پلاک ۵۷۸ – طبقه ۲ مراجعه حضوری کنید و مشاوره حقوقی دریافت کنید.

منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Naghmeasgari1952 در پنجشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۵ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha