تبلیغات
تعریفی از وکالت: قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را عقدی تعریف کرده است که به‌موجب آن‌یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می‌دهد با استناد عقد وکالت وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته دارای روابط حقوقی و وظایف و مسئولیت‌های متقابلی می‌شوند.

وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تعویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی عقدی است که به‌موجب آن‌یکی از طرفین عقد طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید وکالت یکی از عقود بسیار رایج می‌باشد که امروزه درصحنه اجتماعی و اقتصادی و بانکی استفاده زیادی می‌شود.

وکالت عقد است و درنتیجه نیاز به ایجاد موکل و قبول وکیل دارد. امروزه با گسترش فعالیت بشر درزمینه اینترنت و وب وکالت نیز پیشرفت‌هایی داشته است. یکی از انواع وکالت، وکالت آنلاین نام دارد که با استفاده از اینترنت می‌توان از آن بهره گرفت.

توده وکلای تهران یکی از این موسسه های حقوقی است که در زمینه ی وکالت و وکالت آنلاین فعالیت هایی انجام میدهد با استفاده از خدمات این موسسه حقوقی و با استفاده از وکالت آنلاین شما میتوانید در هر نقطه ای با وکیل خود و یا مشاور حقوقی خود در هر زمینه ارتباط برقرار کرده و مشورت کنید که آدرس این وکلای تهران در میدان رسالت –خیابان فرجام – بعد از چهار راه حیدر خانی پلاک ۵۷۸ طبقه دوم قرار دارد و شماره تلفن آن ۷۷۲۲۱۹۴۱-۰۲۱ می باشد .

یکی دیگر از انواع وکالت ، وکالت مطلق است به این معنی که :

فرد ، شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می شود مثل فروش و یا خرید و با پرداخت هزینه خانواده که در این قیم اعمال نیاز به اجازه ی موکل ندارد .

وکالت بعدی ، وکالت مقید است در این نوع وکالت ، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید از همان مورد معین و مشخص مثل خرید خانه یا ماشین عمل نماید .

وکالت: از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود مورد وکالت باید امری باشد که به‌موجب قانون یا طبیعتاً در انحصار شخصی نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و می‌تواند دیگری را وکیل نماید. دیگر اینکه خود فرد موکل بتواند آن را انجام دهد مثل شخص ورشکسته که از دخالت از اموال ممنوع است و نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد.


درباره وکالت آنلاین:


دادگستری، روزانه محل رفت‌وآمد تمام افراد متفاوتی است که هریک به‌نوبه‌ی خودکار در این نظام دادگستری هستند و ورودی آن از یک سو محل تلافی این افراد است و از سوی دیگر راهنمایی است برای جستجوی اشخاص، طبقات، موضوعات و…..

آستانه‌ی اطلاع‌رسانی وکالت آنلاین همچون ورودی دادگستری است با این تفاوت که با نرم‌افزارهای ساده و درعین‌حال قدرتمند جستجوی کاربرد آسان‌تر کرده، پاسخ دقیق‌تری به او می‌دهد و از این گذشته در تمام ساعات شبانه‌روز و از هرکجا که کاربر اراده کند قابل‌دسترسی است در گروه وکلای تهران هریک از وکلا با ثبت‌نام در این آستانه از آن سایت شخصی برخوردار می‌شود که حکم و حق حقوقی ایشان را دارد در این دفترها آن‌ها می‌توانند مقالات – نظرات و نوشته‌های حقوقی خود را منتشر کنند بلافاصله پس از انتشار هر مقاله در وب‌سایت آستانه وکالت آنلاین، امکان دسترسی به آن را برای تمام کاربران فراهم می‌کند به‌عبارت‌دیگر بازدیدکنندگان با تنها داشتن یک آدرس و ورود به آستانه‌ی وکالت آنلاین می‌تواند به مطالبه تمام وب‌سایت وکلا عضو این آستانه دست پیدا کند و به وب‌سایت وکیل موردنظر خود هدایت شوند. بازدیدکننده با ثبت‌نام در آستانه‌ی وکالت آنلاین با عنوان کاربر این آستانه علاوه بر دسترسی به تمام وب‌سایت وکلا می‌توان سؤالات یا نظرات خود را مطرح کند آستانه‌ی وکالت آنلاین با توجه به موضوع سؤال آن را به آن وکیل که در آن زمینه تخصص دارد ارجاع خواهد داد و به این صورت ارتباطی مفید و هوشمند بین کاربران و وکلا برقرار می‌شود به‌طور خلاصه، بازدیدکنندگان آیت آستانه امکان جستجو و مشاهده مقالات، اخبار و راهکارهای حقوقی، پرسش و پاسخ با وکلا و امنیت سایت‌های آنان و عضویت در خبرنامه‌ها را دارد بدیهی است که کاربران این آستانه تمام افراد حقیقی و ازجمله شخص وکیل عضو این آستانه قرار می‌گیرد.

گروه وکلای تهران برای اطلاع‌رسانی هر چه‌بهتر و برقراری هرچه بیشتر ارتباط بین بازدیدکنندگان آستانه و وکلا وکالت آنلاین در دو بخش عمده خدمات خود را ارائه می‌دهد.

۱- راه‌اندازی وب‌سایت برای هریک از وکلا که عضو هستند.

۲- برقراری ارتباط بین سایت‌ها و بازدیدکنندگان در آستانه‌ی وکالت آنلاین.

اهداف گروه وکلای تهران از برقراری و به وجود آوردن وکالت آنلاین به شرح زیر است:
۱- ایجاد ارتباط بین وکلا مردم و دسترسی آسان‌تر مردم به وکلای موردنظرتان با توجه به تخصص او.

۲- معرفی کامل و جمعی از وکلایی که در این گروه (گروه وکلای تهران) فعالیت می‌کنند و معرفی وب‌سایت آن‌ها

۳- تشکیل بانک جامعی از اخبار و اطلاعات و مقالات و نظرات، سؤالات حقوقی قابل‌استفاده کاربران اعم از مردم عادی و یا وکلا

که درنهایت این بانک – اطلاعاتی مجموعه‌ی بزرگ از مقالات و نظرات وکلا و مجموعه‌ای از سؤالات و پاسخ‌های حقوقی به وجود خواهد آمد این روند روبه رشد در عرصه‌های مختلف زندگی بشر موجب شده تا آگاهی مردم نسبت به مسائل حقوقی بیشتر شود و بتوانند برای حل مشکلات خود به افراد قابل‌اعتماد رجوع کنند و وکلا نیز با قرار دادن اطلاعات حقوقی خود و نیز دادن مشورت‌های حقوقی و سؤالات حقوقی مردم پاسخ بدهند سعی گروه وکلای تهران قرار دادن بهترین اطلاعات حقوقی در اختیار شماست.


منبع: گروه وکلای تهران

+ نوشته شده توسط Naghmeasgari1952 در یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha