تبلیغات
گسترش اینترنت در دنیای امروزی باعث شده است تا همه ی کارها و فعالیت بصورت اینترنتی و آنلاین انجام شود حتی کارهای مربوط به حقوق و وکالت . موسسه حقوقی گروه وکلای تهرران با دارا بودن بهترین وکلا در زمینه ی مختلف حقوقی بصورت آنلاین از طریق تلگرام و چت و فضای مجازی در خدمت شما مراجعه کنندگان عزیز هستند این که وکیل آنلاین چت مجاز باشد انجام امری را که در آن وکالت به دیگری واگذارد نیاز به تصریح دارد و در غیر این صورت شخصی ثالث در مقابل موکل مسئول خسارات خواهد بود برای مثال:

در طلاق چنانچه خانم بخواهد وکالت در طلاق را از طریق وکیل طلاق پیگیری کند ضروری است وکالت در توکیل را از جانب شوهر در اختیار داشته باشد وکیل شانس دارد که یک شخص باشد یا زیادتر و موقعی تعدد شانس دارد که بطور اجتماع باشد (اینکه تمام با هم وکالت کنند) یا اینکه بطور مستقل باشند (هرکدام انجام دهد ضروری می باشد) وکالت شانس دارد رایگان باشد یا با اجرت و چنان رایگان بود و قید نشده بود عموما بر با اجرت خواهد بود .

وکالت عقدی است جایز و دو طرف میتوانند هرگاه خواستند آن را بر هم بزنند مگر اینکه وکالت وکیل با نداشتن عزل او ضمن عقد لازمی شرط شده باشد .

تعهدات وکیل انلاین چت:
-اگر از اقدامات یا سهل انگاری وکیل آنلاین چت خسارتی به موکل وارد شود وی مسئول می باشد .

-رعایت مصلحت موکل در اقدامات و کارهای وکیل و موکل جزء ضروریات است .

-عودت اموال تحویلی چرا که وکیل انلاین چت امین است و آنچه را که در اثر وکالت بدست می آورد باید به موکل خود بدهد .تعهدات موکل در برابر وکیل انلاین چت

-التزام عملی به تعهدات وکیل آنلاین چت در قبال اشخاص ثالث چون وکیل از طرف وی انجام وظیفه کرده است .

-پرداخت هزینه ی وکالت و اجرت وکیل آنلاین چت که حسب قرارداد یا عرف است .

جدای از این مسئله وکیل آنلاین چت و موکل و انتها یافتن مقوله وکالت را می بایست از مسائل اقتصادی وکالت دانست پس نخستین گام برای موفقیت در حل مساله حقوقی گزینش برترین وکلای دادگستری و مجرب و بهره گیری از خدمات حقوقی مناسب در حوزه مشاوره حقوقی و وکالت و در همه ی دعاوی حقوقی می باشد . هدف از تاسیس موسسه ی حقوقی گروه وکلای تهران رسیدن به سطح بالای اطلاعات و داشتن و آگاهی عموم مردم از قوانین و مقررات حقوقی ایران زمین و عرضه ی مقالات حقوقی کیفری در حوزه ی مشاوره حقوقی می باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین
بنا بر آنچه که گفته شد وکالت عقدی جایز است و موکل هر وقت که بخواهد ، خواهد توانست وکیل آنلاین چت را عزل نماید و وکیل هم هر وقت که بخواهد ، خواهد توانست استعفا دهد جدای از این بند ۳ ماده ی ۶۷۸ ق . م مرگ و جنون هر یک از وکیل آنلاین چت یا موکل را از موجبات منفسخ شدن عقد وکالت می داند .

سایر مطالب مربوط به نوع وکالت می باشد . وکالت یا به شیوه ی مطلق است یا مقید . درباره وکالت مطلق در فروش صحبت می کنیم . به این منظور که فردی که به فرد دیگری بطور مطلق وکالت دهد که مال او را بفروشد حال مسئله این است که آیا وکیل آنلاین چت حق دارد خود را مشتری مال قرار دهد و مال را خریداری کند یا خیر ؟

جواب خیر است مگر اینکه بهای کالا مشخص باشد در این صورت وکیل آنلاین چت خواهد توانست خود طرف معامله واقع شود .

سوالی که در بالا مطرح شد ممکن است برای هریک از شما عزیزان رخ داده باشد برای پیدا کردن هر گونه پاسخ به سوالات حقوقی میتوانید با شماره تلفن ۷۷۲۲۱۹۴۱ – ۰۲۱ تماس گرفته و مشاوره حقوقی رایگان و تلفنی دریافت کنید و یا در صورت نیاز به مشاور حضوری و چهره به چهره میتوانید به آدرس ما واقع در : تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی – پلاک ۵۷۸ – طبقه ۲ مراجعه کنید. وجهی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و یا حتی قاضی های بازنشسته را در موسسه حقوقی گروه وکلای تهران مشاهده کرده و از نزدیک با این عزیزان در زمینه ی مسائل حقوقی خود مشورت کرده و مشاوره دریافت کنید.


منبع: گروه وکلای تهران

+ نوشته شده توسط Naghmeasgari1952 در سه شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha